Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon lehangolt vagyok...

Nagyon lehangolt vagyok mostanában, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám 9 hónapja, a szakmámban nem tudok elhelyezkedni pedig ez lenne számomra az álom munkát. Az iskolában rengeteget tanultam, mert annyira szerettem ezt a hivatást, ezért csak 5-ös osztályzataim voltak, a vizsgán is ugyan így teljesítettem. Gyakorlatokon annyira boldog voltam, hogy leírni se tudom. Biztos voltam benne, hogy nekem ebben a szakmában kell elhelyezkednem. Mint már írtam több hónapja nem sikerült, pedig úgy érzem mindent megpróbáltam, de lehetőséget se kaptam. Emiatt annyira rossz kedvem van és semmi másra nem tudok gondolni, csak erre. Ezért minden nap nagyon lehangolt vagyok és nem tudom mit csináljak.

2022. márc. 5. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mi ez a szakma?


Am facebookon kiírhatnád, hátha vlki felkeres én is ezt csináltam

2022. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi a szakmad?
2022. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Már kiírtam Facebookra. :(

Kisgyermeknevelő. Csak sajnos eléggé olyan megyében élek, ami nincs tele álláslehetőségekkel.

2022. márc. 5. 23:22
 4/21 anonim válasza:
Esetleg addig próbálj meg más területen elhelyezkedni! Nézelődtél már máshol is? Nekem már voltak álommunkáim, de mindenhonnan kitúrtak.
2022. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom addig mi az amit tudnék csinálni. Sajnos nincs sok munkalehetőség, nincs nagy választék. De szívesen fogadok ötleteket.
2022. márc. 6. 19:15
 6/21 anonim válasza:
4-es voltam. Milyen lehetőségek vannak?
2022. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs valami sok fajta sajnos, inkább csak szalag melletti munkák vannak. Meg láttam pár eladó munkat, de inkább tapasztaltabb embert keresnek.
2022. márc. 6. 21:05
 8/21 anonim válasza:
Valamit próbálj meg.
2022. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%
Az max dadus az óvodában. Tanulj tovább. Ja, és senkit nem érdekel hányas a bizonyítványod, főleg nem egy 4 hónapos okj-nál.
2022. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

4-6-8. vagyok.

Más okokból de én is hasonló érzelmi állapotban vagyok.

2022. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!