Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak èn gondolom úgy, hogy a...

Csak èn gondolom úgy, hogy a kedves tanároknak előbb tanítani kellene, aztán sztrájkolni?

Figyelt kérdés
Kinek nem inge, nem veszi fel! Talán ha a kedves tanárok el végeznék a munkájukat, a szülők is támogatnák a fizetés emelést! De még ti kedves tanárok, haza külditek a gyereket, azzal a dumával h majd anyukád megmutatja, majd meg tanítja, mit vártok? Az én időmben mèg szégyen volt egy tanárnak ha a diákja megbukott. Miért? Mert az őt minősítette. Haza küldöd a gyereket mert nem tudja megoldani a matek példát, megmutatom neki h anno mi h tanultuk. Amit neked kellene mert te vagy a tanár, nem èn! Nekem csak gyakorlonom kellene vele, nem tanítani... Majd megalázod az egész osztály előtt a táblánál, mert nem úgy vezette fel ahogy te tanítottad (vagy is kellet volna) Miközben az eredmény jó volt. Havi 10-20 ezer forintèrt jár magántanárhoz, javulnak a jegyei, persze a dicsőség a tiéd. Igaz? Igaz? Dicsekedsz, majd vágod a fejet ha közlöm h ez köszönhető a magántanárnak, és nem neked kedves tanárnéni. Szegény tanár, de keveset keres. Azért telik belőle minden évben hogy egy hétre gorogbe menjen, Lononba, Párizsba. Milyen jó h ismerőseim vagytok facebook-on. Èn 10 éve a balatonig nem jutok el, nem ám külföldre. Tehát kedves tanárok tessék tenni is azért hogy kapjatok valamit. Ja, és azért ide írok, mert különben a gyerekem issza meg a levét annak hogy őszinte vagyok. Mert h mindig minden a gyereken csattan. Az is hogy elhagyott az urad. Az én munkahelyem sem fizet eleget, de elvègzem a munkám. Biztos meg lepődnèl ha be mennél a boltba és közölnèk veled, hogy ha kell a zsemle, akkor süsd meg magadnak! Stb...

2022. márc. 17. 10:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#19: A pedagógusok éppen azok, akik talán leginkább joggal tolják a Fidesz ellenes szöveget. A Fidesz egyértelműen megfélemlített alattvalókat akar csinálni a pedagógusokból, akik a Fidesz reménye szerint majd szolgalelkű és képmutató alattvalókat nevelnek a jövő generációkból. A tanítás szabadsága a Fidesz kormányok alatt alaposan meg lett nyirbálva. Pocsék, vagy jó esetben is középszerű egyentankönyvek és egyentantervek vannak, még rosszabbak és beszűkültebbek, mint a Kádár-korszakban voltak. A kritikai gondolkodás és a kreativitás fejlesztése háttérbe szorult, ehelyett értelmetlen és készen prezentált ismeretekkel tömik a gyerekek fejét. A pedagógusok értelmetlen és tömeges adminisztrációs feladatokkal vannak leterhelve, s órák után benn kell maradniuk a tanáriban, ahol lehetetlen elmélyült szellemi munkát végezni. Kezdő bérük nem éri el már egy gyári betanított munkásét sem. Aki minőségi oktatást szeretne a gyerekének biztosítani, annak egyre inkább csak a magánszektor marad, persze ha meg tudja fizetni.
2022. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azt megértem, hogy keveset keresnek. De folyamatosan tolták ezt a liberális dumát, és persze ha Orbán épp jót csinált, azt is úgy adták elő hogy nem. Egyáltalán nem volt bennük semmi nemzettudat. Semmi magyarság. Töriórán is a tipik dolgok mentek. Mi a végén már csak röhögtünk mekkora liberális volt az öreg. Igaza van Orbánnak pontosabban a liberális sokszor diplomás kommunista.
2022. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!