Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "CE" jogsit érdemes megcsináln...

"CE" jogsit érdemes megcsinálni, kezdőként nehéz lenne elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Van egy érettségim és egy szakmám (villanyszerelő), 12 éves "B" jogsim, nagyon sok kilométert levezettem már balesetmentesen, külföldön is, a legnagyobb 3,5 tonnás furgonokkal. Angolul társalgási szinten tudok. Mindig vonzott a kamionos szakma de sosem mertem belevágni főleg az anyagiak miatt. Tudom hogy először kell a páv II, meg a GKI. Pest megyében lakom.

2022. márc. 25. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen van értelme, de először csak próbálj meg zsinórban napi nyolc órákat vezetni, hogy egyáltalán bírod-e, neked való-e. Erős monotonitás tűrés kell hozzá, a legtöbb autópálya mindenhol ugyanolyan.
2022. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!