Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok? Milyen szakmát...

Senki158 kérdése:

Mit gondoltok? Milyen szakmát lenne érdemes megcsinálni, ami később jól fizető is lenne? Ha valamilyien módon mégse lenne meg az érettségi milyen munkahelyen tudnék elhelyezkedni vagy hol lenne érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem sokára érettségizem, de nem tudom utána hova tovább.

Egyetemet vagy ilyesmit nem szeretnék elvégezni, talán valamilyen szakmát csinálnék meg, de sajnos azt nem tudom milyet!

(19éves lány vagyok)

Sajnom nem sok tapasztalatom van.

Egyszer voltam csak diák munkán 4hétig egy papír gyárban!

Előre is köszönöm mindenkinek, aki normálisan válaszol a kérdéseimre!!!❤


2021. ápr. 5. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit szeretsz es mit nem. Hiaba mondon hogy az IT milyen jo ha nem birsz tobb mint egy orat kepernyo elott ulni
2021. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Vannak a kifejezetten nőies szakmák, ilyen a manikür, pedikür, fodrász vagy például a cukrász. Vagy csak egy irodai asszisztens is leginkább nőkre jellemző.

Amúgy olyat válassz ami érdekel. :)

2021. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
fodrász, műkörmös. milliókat kereshetsz vele havonta
2021. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy mi érdekel. Lényegében bármit választhatsz.
2021. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy nem vagyok annyira járatas a szakmákban és munkahelyekben
2021. ápr. 5. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Hat elég eletkeptelen vagy a leirtak alapjan, takarito, bolti penztaros stb. Habar lehet penztaroshoz tobb esz kene... Youtube/googleba beirod h milyen szakma mit csinal...

Menj el valami psichologushoz vagy beszelgess a szuleiddel el dolgokrol mert nagyon butanak tunsz

2021. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Fodrász , cukrász , könyvelő .
2021. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Elmehetsz CNC-zni vagy akár Kamion sofőrnek is.
2021. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!