Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne folytatni?

Érdemes lenne folytatni?

Figyelt kérdés

Na tehát. Végzős vagyok,elb*sztam az évemet mivel lusta voltam tanulni,bukni fogok ezért évet kell ismételnem,amit nagyon megbántam.


Szerintetek érdemes lenne évet ismételni? Mert ha ott hagyom az iskolát,akkor munka mellett kell csinálnom és pénzért az érettségit esti iskolán,itt nyílván ingyen megtudnám csinálni. Ráadásul mellé nem kell dolgozni,hanem helyette csak tanulni.



2022. márc. 29. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Na csak rájössz, hogy tanulni kell. Igen, ismételj évet.
2022. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,rájöttem,hogy inkább a tanulás,mint a munka.


Csak egy gond van. Van pár tanár,aki pikkel rám és,ha évet ismételek félek még jobban fog engem piszkálni.

2022. márc. 29. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha az a pár tanár látja, hogy nem szarsz bele a következő évbe, akkor ők sem fognak szívatni. Nekik is az az érdekük, hogy átmenj a rendszeren.
2022. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt a magatartással is gond lehet. Utolsó évben már nem nagyon szoktak átvenni más iskolába. De ha ez a megoldás ,meg kellene próbálni.
2022. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem átmenni akartam,maradni.
2022. márc. 29. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Értettem, ezt arra írtam, hogy ha annyira pikkelnek rád, esetleg opció lehet ez is.
2022. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaaa értem.


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2022. márc. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!