Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen kötelező gyakorlat...

Egyetemen kötelező gyakorlat hétvégén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1. éves egyetemista hallgató vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy elrendelhetnek nekem kötelezően egy hétvégére úgy egy rendezvényen való részvételt segítőként, hogy azt nem vonják le sem a nyári gyakorlatból, sem semmilyen egyéb juttatást nem kapok érte? A válaszokat előre is köszönöm!

#gyakorlat #Jogok, kötelességek
2022. ápr. 5. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan milyen rendezvény? Egyetemi? Vagy mi?

Milyen szak?

2022. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen egyetem? Milyen szak? Milyen rendezvény? Mit kell ott csinálni? Kapcsolódik a szakhoz?
2022. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lótenyésztő és lovassport szervező agrármérnök szakon vagyok és igazából kapcsolódik is hozzá mert valami házi verseny lesz a lovasakadémián, amivel nincs is gond. A probléma azzal van, hogy kb. egy héttel a verseny előtt szóltak, hogy kötelező. Ilyet lehet csinálni? Vagy ezt előre be kell jelenteni és kell róla valamilyen írásos dokumentum? A válaszokat előre is köszönöm!
2022. ápr. 14. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!