Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a tanár felhaborodása amit a feltett kérdésére válaszoltam? Ti értitek,hogy miért lett ideges?

Figyelt kérdés

Villám doga írás volt,ezt azonnal még az orán ki is javítja,az egyik tobb pontot érő kérdésre nem tudtam a választ,semmit se írtam oda.

A tanár megkérdezte tőlem,hogy miért nem írtam oda semmit és,hogy szerintem mi a válasz?

Azt feleltem,hogy tanárnő,magaszerint ha tudtam volna a helyes választ akkor nem írtam volna oda???

Nem tudom mi a válasz.


Erre a feje mint a paprika olyan lett ,mondta hogy szerencsém van mert más tanár már az egész dogám áthúzta volna emiatt és egyes ! Illetve hogy nekem milyen stilusom van,és változtassak ezen mert igy sehol se álom majd meg a helyem.



Nem értem,én ugy erzem hogy amit adtam válasz a kerdesere teljesen logikus,ha tudtam volna ertelemszeruen megis valaszoltam volna


Nektek mi a véleményetek?

Esetleg ti értitek hogy miert lett ideges?


2022. ápr. 5. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert úgy érezte, hogy szemtelen vagy és kötözködni akarsz. A tanárok elég sok mindent képesek tiszteletlenségnek venni, nem tudom, hogy a hangsúlyod ilyesmire utalt-e. Szerintem ez annyira nem jogos, az is lehet, hogy csak éppen rossz kedve volt
2022. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A stílussal van a probléma. Azért meg kell tanulni, hogy kivel hogy beszélhetsz. Egyetemen vagy munkahelyen egy hasonló beszólás miatt esetleg már repítenének is ki.
2022. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Igen mert úgy válaszoltál mint egy igazi suttyó paraszt aki harapja a vajat. Megkérdezte hogy hátha csak elcseszted és nem vetted észre hogy ha esetleg tudod ne emiatt legyen szar a dolgozatod. Mondjuk mondhatad volna azt hogy köszönöm a második lehetőséget tanárnő de sajnos nem tudom
2022. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%
Az, hogy nem írtál semmit, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem tudtad a választ. Velem is előfordult már vizsgán, hogy 5 kérdésből csak négyre válaszoltam. Tudtam az ötödikre is a választ, de nem jutott rá időm. Lehet, hogy a tanár is ezt hitte rólad. Mondjuk így elnézve rejtély, hogy miért. :D
2022. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Én is arra gondolok, hogy talán egy második lehetősèg lett volna, ha pl azt mondod, hogy azért nem írtál oda semmit, mert kifutottál az időből, de tudtad volna a választ, és el is mondod, akkor kaptál volna rá pontot. Teljesen mindegy, milyen hangsúllyal mondtad, maga a stílus nem volt megfelelő, és jogos volt a “kiakadása”. Nem nevelő célzattal, mert engem aztán nem érdekel, de tanácsként megjegyzem, hogy ezen változtass, mert lehet körülötted nevettek a többiek, mert “jól megmondtad”, de ahogy fentebb is írták, ez más helyeken, pl egyetemen már az a szint, ahol ki is dobnak az óráról, és ott már nem is humoros ez, sőt. :)
2022. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

"Illetve hogy nekem milyen stilusom van,és változtassak ezen mert igy sehol se álom majd meg a helyem."


"Esetleg ti értitek, miért lett ideges"?


Értjük, és meg is mondta ő is. A paraszt stílusod miatt.


Segítek:

Sajnos nem tudom a választ > oké stílus.

Magaszerint ha tudtam volna a helyes választ akkor nem írtam volna oda??? > tajparaszt nem oké stílus.

2022. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!