Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erre a kérdésre mit kéne...

Erre a kérdésre mit kéne válaszolnia egy diáknak most őszintén? Nem egyszer tették már fel nekem ezt a kérdést és én párszor már mondtam nekik ezt, de teljesen felháborodtak, meg kiabáltak velem.

Figyelt kérdés

A "nem" válasz sem jó, mert akkor is kiabálnak velem mint a fába szorult féreg.

[link]



2020. nov. 21. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Oké, de ha rendszeresen előfordul, akkor lehet hogy jogosan olvastak be neked.


Nálunk csak azok késtek, akik vonattal jártak és váratlan fennakadás történt, de ők kaptak igazolást - egy tanár sem szólt érte.

2020. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Középsuliba megyeszékhelyre jártam be, MINDIG a helybeliek késtek! Indulj el korábban, legfeljebb lesz egy kis időd kezdésig, addig nyomkodod a telót mint mindig.
2020. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Eleve úgy megyünk be késve az órára, hogy "Jó reggelt Tanárnő/Tanárúr! Elnézést a késésért."
2020. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk volt egy idióta gyerek, aki a karóráját beállította a neki tetsző időre, és mintha neki lenne igaza, közölte, hogy ennyi az idő, itt van, mi a gond?! :D
2020. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!