Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van ez a kredit dolog?

Hogy van ez a kredit dolog?

Figyelt kérdés
Most nyertem felvételt az EKFre levelező tagozaton. Azt mondják 30 kredit kell. Én felvettem minden tárgyat, amit az első félévre javasoltak, de nekem csak 27 kredit jön ki, ha teljesíteni tudom mindegyiket. Akkor valami mégsem jó?
2010. szept. 15. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Jól csináltad. A 30 kredit a maximum, amit kipótolhatsz ugyan választható tárgyakkal, de miért tennéd? Az a lényeg, hogy az összes kötelező tárgyadat felvedd és teljesítsd. A tantárgyszám amúgy is növekszik valamennyivel félévenként, úgyhogy eléred a harmincat is később.
2010. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm szépen. :)
2010. szept. 15. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :) Örülök, hogy segíthettem


Egy Juhász Gyulás hallgató Szegedről

2010. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első, Te viccelsz, ha nem csinálja meg a kötelezően választhatóakat, sem a szabadon választhatóakat előbb-utóbb, akkor nem kap diplomát. Szóval most hiába veszel fel 27 kreditet, átlagban 30 kell, tehát következő félévben vehetsz fel 33-at.
2010. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!