Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga elotti nem tudok...

Vizsga elotti nem tudok rendesen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly Cambridgeztem es a stressz miatt ejszaka nem tudtam csak vagy 2-3 orat aludni. Iden nyaron lesz az egyetemre valo felvetelim es 100%-ot szeretnek adni de kialvatlanul nehez lesz. A multkori vizsgan az volt a szerencsem, hogy mar a kisujjamba volt, mert nagyon sokat tanultam es elodte valo ejszakakon tudtam aludni igy osszejott a dolog, de a felvetelivel nem tudom mi lesz. Az altato nem tudom mennyire lenne jo, mert attol felek, h masnap is rontja a koncentraciomat. Van valami jo tanacsotok?

19f



2022. ápr. 10. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Vizsga elotti nap nem tudok rendes aludni akar lenni:))
2022. ápr. 10. 11:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami az elözö vizsgánál segített: az anyagot annyira tanuld meg, hoyg "a kisujjadban legyen", akkor nem lesz probléma.

Az altató nagyon nem rossz ötlet, mert nem mindenkire hat egyformán, lehet, hogy sokáig tart, mire elalszol töle, másnap meg nem leszel egészen ébren, lehet, hogy nem alszol még sem jól, csak nem tdusz felébredni (nekem kifejezetten rémálmaim letten töle, és nem tudtam magam felébreszteni mégsem), de az is lehet, hogy a kvöetkezö nap rosszul érzed amgad, fáradt leszel, vagy egyszerüen csak agyilag tompa!


Ami hosszabb távon segít, ha megtanulsz valamilyen relaxációs módszert, aminek segítségével akkor alszol el, amikor akarsz és utána meg kipihenten ébredsz.

2022. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi, amiben onzo modon remenykedek az az, hogy a tobbiekkel is ez van es akkor nem hatrany:)))
2022. ápr. 10. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként a többség így van ezzel, nem igazán jelent hátrányt, föleg, ha egyébként tudod az anyagot.
2022. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!