Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Infó érettségi valóban könnyű...

Infó érettségi valóban könnyű lenne?

Figyelt kérdés
Sose voltam igazán kiemelkedő belőle, viszont nagyon elgondolkoztatott a téma. Most nézem a feladatokat videók alapján pár napja, már most nagyon sok minden megragadt. Érettségim van már amúgy, így időm is lenne készülni. De csak 1-2 feladatot néztem. De tényleg csak a szóbeli része tanulósabb?
2022. ápr. 21. 23:54
 1/6 anonim válasza:
76%

Közép vagy emelt?


Amúgy középszinten is kell az írásbeli részére tanulni. Nem árt sokat gyakorolni, mert az érettségin kevés lesz az idő. Sajsnos az, hogy elméletben valamit megtanultál az nem egyenlő azzal, hogy gyorsan meg is tudod csinálni. És igen a szóbeli része elég tanulós középszinten is. Szóval szerintem nem nehéz, de gyakorolj sokat, hogy gyorsan menjenek a fealadatok.

2022. ápr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Pepecselősek a feladatok, de tényleg nem nehezek. Annak, aki már a gép előtt nőtt fel, kisujjból megy szerintem :)
2022. ápr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Word feladatot meg lehet csinálni simán 100%-ra… html-el még el lehet szórakozni különösebb tudás nélkül úgy a fele pontokért amit kapni lehet érte, ha power point van akkor meg egyenesen nyert ügy… én a táblázathoz meg az adatbázishoz ( utóbbiról azt se tudom mi az) már hozzá sem nyúltam (hazudok, megnyitottam és elmentettem ahová kellett, azokra kaptam 2-2 pontot :D )

Szóbeli részt 3 nappal a szóbeli előtt kapartam össze innen-onnan, olyan 14 tétel volt meg a 20-ból, és nagyjából 6-ot tudtam belőle. Sikerült belehúznom. Egy hármasra volt elég, de előtte már 3 éve nem volt infóm (5 osztályos suliba jártam és csak az első két évben volt) és egyetlen előkészítőre se mentem el.

Nos, ha az ember még tanul is rá akkor nyert ügy.

2022. ápr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
65% kellene kb.
2022. ápr. 22. 05:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb titkarnoi szint az erettsegi
2022. ápr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%-ot szerintem simán el lehet érni, ha szerencséd lesz mint tavaly érettségizőknek akkor csak word/excel/ppt és meg is van
2022. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!