Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kutatómunkám címe a Covid-19...

Kutatómunkám címe a Covid-19 hatása a fogyasztói magatartás változásaira. Milyen hipotéziseket tudnék felállítani ebben a témában? A költési és a vásárlási szokások vannak a fókuszban.

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam még kutatómunkát, így azt sem tudom honnan induljak. Amikor a témát választottam érdekesnek tűnt, sőt most is tetszik, csak egyszerűen nem jut eszembe semmi értelmes ötlet, amit hipotézisként tekinthetnék ebben a témában.

2022. ápr. 23. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl. internetes vásárlások arányának változása
2022. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

pl. mondják, hogy a polcokkal befolyásolják a vásárlást, az online vásárlások alkalmával változott-e, hogy mit vásárolnak az emberek?

vagy az online módot is befolyásolják az ajánlók olyan mértékben, mint a polcok?

2022. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hipotézist nem szokás csak úgy random felállítani, csak úgy, hogy van valamilyen szakirodalmi alapja. Tehát először utána kéne nézni, hogy milyen erre vonatkozó kutatások vannak már és alapján felállítani a hipotézist. Jók a felvetések, amit előttem írtak, de ezekre előbb keress rá, biztos van valami hasonló kutatás, mert a feltételezésednek megalapozottnak kell lennie.
2022. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!