Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen az egyik oran...

Ha egyetemen az egyik oran lehianyoztam mar a megengedett 2ot, de most covidos lettem es van rola igazolasom, akkor mivan?

Figyelt kérdés
Okoskodast nem kerek, csak valaki a kerdesre valaszoljon. semmikepp se kapok aláírást vagy a covid nem szamit ilyenkor?, mert arrol nem tehet az ember, muszaj otthon maradni
2022. ápr. 26. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Olyan szó nincs, hogy LEhiányoztam! (Remélem, NEM MAGYAR szakon tanulsz!)

Ha meg többet hiányzol a megengedettnél, akkor érvénytelen a féléved.

2022. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A covid is a 2 hiányzásba számít bele, ennyi volt a félév így..
2022. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos az egyetemen nem foglalkoznak vele, hogy milyen okból kifolyólag hiányoztál. Ha nincs pótlási lehetőség, akkor sajnos érvénytelen lesz a féléved.
2022. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Irt a tanárom, azt mondta megadja az aláírást, mert nem tudhattam előre, es nem en tehetek a karantenrol
2022. ápr. 26. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam írni, hogy írj az oktatónak. Papíron nem lehet túllépni a hiányzást, de velem olyan még nem volt, hogy ha önhibámon kívül hiányoztam pl. betegség miatt és ezt megbeszéltem az oktatóval, akkor ne fogadta volna el és megbuktatott volna.
2022. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem azert volt ilyen kedves, mert jo jegyeim vannak, aktiv voltam oran, meg ezen a heten csak prezentáció lenne amit a szaktarsaim adnak elo, szoval semmi tananyagrol nme maradnék le.
2022. ápr. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!