Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 0 tudással, atlasszal hány...

0 tudással, atlasszal hány pontosra lehet megírni minimum a közép töri hosszú esszét?

Figyelt kérdés
El vagyok veszte teljesen. Segítsetek :c

2022. máj. 3. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
"0"
2022. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 0 pontosra. Inkább az a kérdés, hogy max mennyire? Mi számít nulla tudásnak?
2022. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
40%
Mit csináltál 4 év alatt??
2022. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 idézem: "nem csináltunk semmit 4 évig"

(akkor volt viszonylag friss ez a szöveg amikor én érettségiztem, ezzel viccelődtünk)

2022. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az atlasztban rohadt sok minden benne van. Tengernyi időd lesz, nézd át előtte az atlaszt, hogy mennyi minden van benne. Térképek tele infóval (kicsi betűk). A végén évszámok.


Egyébként tök logikus, meg adja magát, feleletválasztós tesztek, meg abc, karikázás, választ ki.


Az esszé is ilyen, ha a megadott forrásokat kifejted, összefoglalod, már fél siker.


Szerintem hármasra bőven meg lehet írni, akár jobbra is, ha tudod használni az atlaszt, és tudsz egy kicsit gondolkodni.

2022. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ugyanez a kérdésem de az egész történelemre vonatkozik, nem csak az esszére
2022. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem tanulsz?
2022. máj. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szinte az atlaszt másoltam ki a Tatárjárásnál, a főbb évszámot, helyszínt azért odaírtam, s lám, így is 24 pontos lett a 33-ból.
2022. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval felesleges volt izgulni.
2022. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!