Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lekéstem az orvosiról 18 évesen?

Lekéstem az orvosiról 18 évesen?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem gimis vagyok hanem szakmát tanulok. Mindenki szerint lekéstem már meg alkalmatlan vagyok erre.
2022. máj. 9. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy.. Aki ezt mondja nem ért hozzá..
2022. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem késtél le, de hátránnyal indulsz, ezt kell ledolgozni ahhoz, hogy felvegyenek. Nem lesz egyszerű.
2022. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyos szempontból lekéstél. Nem tudom, hogy milyen szakmát tanulsz, de gondolom nem olyat, aminek sok köze lenne az orvostudományhoz. Így mondhatjuk, hogy kb. a 0-ról indulsz, ezért kalkulációim szerint jó, ha 35 évesen lesz belőled végzett orvos (érettségitől a szakorvossá válásig). Szerintem ezt az álmot jobb lenne elengedni.
2022. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
én 0-ról készültem fel még 5 éve 8-9 hónap alatt, s 80százalékos lett
2022. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most végzek a gytk-n
2022. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!