Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki otthagyta/k...

Van itt olyan, aki otthagyta/kirúgták az orvosiról?

Figyelt kérdés
Mekkora nyomot hagyott benned, ha visszagondolsz rá?

2017. jan. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Más nívós szakot hagytam ott.

Nagyon jó döntés volt.

2017. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Van aki kiiratkozott
2017. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Én csak olyat ismerek aki otthagyta, illetve egy külföldiről hallottam, hogy kirúgták.


Ha amiatt akarod otthagyni, mert túl nehéz, akkor esetleg megpróbálhatnád egy vidéki egyetemen, innen sote-ról sokan átmennek inkább vidékre, ha 2. éves szigók vagy vizsgák nagyon nem akarnak sikerülni és ott valamennyivel könnyebb nekik ahogy mondták.


Ha pedig azért szeretnéd otthagyni, mert nem vonz a szakma, vagy nem szeretnél orvos lenni, akkor az más kérdés, de akkor feltételezem ezt egy jó döntésként könyvelnéd el, lehet találsz magadnak olyat ami jobban passzol hozzád. :)

2017. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Személyes tapasztalatokkal nem tudok szolgálni. Volt egy évfolyamtársam, aki kibukott Pécsről az anatómia szigorlat miatt. Eléggé megviselte a dolog, elment pár évet segédápolónak, majd újrafelvételizett a SOTE-ra, végül el is végezte (a végén már költségtérítésesre került, így hitelt is kellett felvennie). Azt mondta, ott valamivel kevesebbet követelnek a vizsgákon, de az órákon nagyjából ugyanazt tanítják, és mindkét helyen ugyanolyan jól magyaráznak. Talán tényleg így van, de azt is el tudom képzelni, hogy amikor már másodszor tanulta, akkor nyilván könnyebb dolga volt. Előző hozzászóló ismerőse is azért érezhette könnyebbnek a vidéki egyetemet, mert már ismerős volt neki az anyag.
2017. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Fuu hat nem :( akit felvettek, az nagyon ovja a helyet. Nem is tudom mit csinalnek, ha kicsapnanak. Teged kicsaptak Kerdezo?
2017. jan. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak szerintem nem volt jó választás annak idején, nem illik hozzám.
2017. jan. 13. 09:06
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Akkor hagyd ott. Az orvosi palya egy hivatas. Ha nincs meg hozza ez a tudatallapot, akkor ugye fog menni.
2017. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok így egy év után, nagy hiba volt tavaly ide jönni, teljesen mást oktatnak, mint amire számítottam
2017. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!