Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az egyetemeken egy...

Miért van az egyetemeken egy csomó totál a szakhoz irreleváns tölteléktárgy?

Figyelt kérdés
Igen, időpazarlásnak gondolom, főleg, ha azt az időt gyakorlattal is lehetne tölteni. Nem most végeztem, tíz éve, de nagyon zavart, hogy egy csomó felesleges hülyeségből is vizsgázni kellett, és kötelező volt, más választható, de sokkal inkább szakmába vágó tárgyat meg nem tudtam felvenni, mert egyidőben lettek volna.
2022. máj. 10. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Ezen már én is gondolkoztam. A genderszakon ahova járok, szintén csomó hülyeséget kell tanulni pluszban. Matek, történelem, gazdasági dolgok - ezeknek semmi értelme.

Amiért ide jöttem az a társadalmi nemek tanulmánya. Ezért jöttem ide, ezzel akarok majd foglalkozni, ebből akarok majd megélni. Semmi szükség a többire.

2022. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemléletformálás, látókörbővítés. Az elképzelés nem lenne rossz, hogy ne szakbarbárokat képezzenek, de -sok máshoz hasonlóan- primitív a kivitelezés.
2022. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég primitív módon.
2022. máj. 10. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
agykapacitás-bővítés...
2022. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!