Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a KRESZ vizsga?

Mennyi ideig tart a KRESZ vizsga?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek vizsgázni, reggel 7 órára hívtak. Iskolás vagyok és azért érdekel, hogy utána még be tudok menni a suliba? Az eü. vizsgán túl vagyok már, de ott eléggé elhúzódott az idő, több mint 2 órát voltam ott.

2022. máj. 12. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
1 óra
2022. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 óra biztosan elmegy vele, talán másfél is, ha nem ragaszkodik az óraműhöz a vizsgabiztos.
2022. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Nekem hivatalosan 50 perc volt talán, legalábbis az igazolásomra ennyit írtak. Ugyanis lehet igazolást kérni. :)


Én amúgy 33 perc alatt befejeztem, mert minden kérdésre hamar rányomtam a választ, de mivel igazolást is kértem, 50-ig ott kellett ülnöm. :D

2022. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55 perc van rá, de ha nem gondolkodsz mindenen, hanem tudod, akkor 10-15 perc.
2022. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!