Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Küzdöttök hasonló problémákkal...

Küzdöttök hasonló problémákkal, tanár társaim?

Figyelt kérdés

Elég nehéz most az életem, korrepetáló tanárként dolgozok(matematikát tanítok), és előfordul, hogy nagyon hamar nagyon ideges leszek és ingerlékeny, persze ez nem látszik, de belül forrongok, hogy nem érti, bosszant, mikor elmondom ezer féle képpen belerágom a szájába, azt kellene mondja, hogy igen, de ő akkor is nemet mondd. Nem tudom hogy dobjam fel, látom rajta, hogy unja, próbálok példálózni, viccet mondani, de zavar, hogy a gyerek halálra unja magát, a legtöbször az van, hogy tőllem várja a megoldást, hogy értessem meg vele, hogy nem azért vagyok, hogy helyette megoldjam, hanem azért, hogy rávezessem? Ha próbálom így csinálni, nem belerágni a szájába, akkor látom a teljes motiválatlanságot és a sértődöttséget. Hogy legyek jobb?

Néha sértve érzem magam, hogy kiteszem szívem lelkem és őt nem érdekli, teljes érdektelenség...Hogy motiváljam?



2022. máj. 15. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból, milyen végzettséged van?


Remélem nem mondok újat, de ez a szakma ilyen, ezzel is jár. Ha nem tudod kezelni, nem gyakorikérdésekről fogod megtanulni.

2022. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon rossza a helyesírásod!

A mai gyerekeket nagyon nehéz motiválni,esetleg valami érdekes példán keresztül magyarázni?

2022. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen szigorúbb ne higgye aszt a pernahajder fiatal hogy nulla energiabeketetésssel lyo lesz
2022. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!