Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Más is küzd ilyen korban...

Más is küzd ilyen korban hasonló problémákkal? 29/L

Figyelt kérdés
Jövőre 30 éves leszek és még mindig nincs meg a nyelvvizsgám és így nem tudok elhelyezkedni sehol diploma nélkül. Kellett nekem nemzetközi szakra járnom, most már "csak" egy általános német nyelvvizsga kell/kéne.

2016. febr. 20. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem nehéz..
2016. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menni fog. CSak el kell kezdeni.
2016. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En 2006-ban allamvizsgaztam, azota sincs meg a nyelvvizsgam, sot mar ott tartok, hogy nem is erdekel. Azota kikoltoztem Nemetorszagba, es ott elek. Mocskosul nem ker tolem senki sem ilyen-olyan szintu nyelvtudast, barmit eltudok intezni megis.
2016. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jólvan de én nem tudok és nem is akarok Németországba menni, nem azért tanulok németül.
2016. febr. 21. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nem is arra ertettem. Csak nekem az nem tetszik, es azert nem erdekel az egesz, mert elvarjak, hogy legyen nyelvvizsgad, de bezzeg a feltetelt nem teremtettek meg hozza. Mondjuk a nyelvoktatast... Teremtsem elo ra a penzt es oldjam meg magam.
2016. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. 29 évesen nem volt meg a diplomám, két nyelvvizsga kellett. 30 előtt egy hónappal sikerült megszereznem..

Menni fog. Az egyik pont a német volt - nem szerettem meg... sok sikert!

2016. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. febr. 21. 22:31
 8/8 A kérdező kommentje:
5/7 Teljesen igazad van és egyet értek veled, de sajnos nem nagyon válogathatok.
2016. febr. 21. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!