Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit érdemes...

Ilyen helyzetben mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem voltam olyan személy, aki túl gyakran segítséget/tanácsot kér másoktól, de most ehhez kellett folyamodnom.


Most érettségiztem. Az írásbeliket már megkaptuk, amivel nagyjából meg vagyok elégedve. Biológia szakon szeretnék továbbtanulni, azonban ez a tárgyam nem sikerült a legjobban, így nem tudom, hogy felvesznek-e. :(


Párommal lassan 2 éve élünk stabil párkapcsolatban. Az élet úgy hozta, hogy ő egy távoli városba tanul tovább (2 évig) én pedig Szegeden (3év).

A gond az, hogy ha most nem vesznek fel az egyetemre, akkor még egy évet csúszok és később kerülünk egy városba (mindketten Budapesten folytatnánk).


Ha jövőre újra leérettségiznék bioszból emelten (+szükség esetén egy másik tárgyból is), akkor be merjem adni Budapestre a jelentkezésemet?


(viszonyításképp: Szegeden a pontszám tavaly 282 volt, Budapesten 370)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2022. jún. 4. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
jelentkezz Budapestre
2022. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!