Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból a második...

Megbuktam matekból a második félévben. Az egész évből lesz a pótvizsga, vagy csak a második félévből?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz a leírtak alapján, de valószínűleg középsulis vagy. Haverjaim buktak matekból. Megkérdezték, hogy mit tanuljanak. A tanár mondott nekik példa feladatokat és kész.

De a teljes év tananyagából kaptak, hiszen a tárgy nem lett meg. Neked meg azt kell bizonyítani, hogy igen te már érted a matekot.

Persze ez lehet tanár függő is.

2022. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész éves anyag. Az év végi osztályzat az egész éves teljesítményt osztályozza. Ha megbuktál az azt jelenti, hogy az egész éves teljesítményed 1, függetlenül attól mit kaptál félévkor.
2022. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én buktam meg matekból és az egész éves anyagot kérték számon.
2022. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészet, én is buktam
2022. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tanév végén az egész évet osztályozzák. Ezért a bukásod miatt az egész éves anyagból kell pótvizsgáznod. Sok sikert!
2022. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!