Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanátképzés mellett...

Osztatlan tanátképzés mellett munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tapasztalatokra lennék kíváncsi azoktól, akik osztatlan tanátképzésben tanulnak.

Mennyire rugalmas és varriálható az órarend?

Szeptemberben kezdek az eltén, magyar-töri szakon, és érdekelne, hogy adott esetben mennyi időm lesz dolgozni a nappalis képzés mellett.



2022. jún. 15. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mire akarod átképezni magad?
2022. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen egyedi mindenhol. A tanárokon múlik. Nálunk (nem tanárképzés, nem bölcseszet) jófejek voltak a tanárok, és többen is maradhattak nappalin úgy, hogy gyakorlatilag csak néhány órára jártak be. Egyéni tanrendesek voltak.


Hospitálást és gyakorlatokat nyilván nem lehet elbliccelni, akkor kiesel a munkádból.


Viszont jelen állás szerint hozzá kell szoknod ahjoz, hogy duplán vagy foglalkoztatott, mivel a tanári fizu nem lesz elég a megélhetéshez. 5 év múlva is marad a fidesz, mert itt ez kell. Tanár meg nem...

2022. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Melyik egyetem?

Ismerősöm Miskolcon jár meg nem mondom milyen tanárira és o például tud mellette hétköznap 1-2 délután meg hétvégente dolgozni.

2022. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm korrepetál mellette, heti 3-5 órát, több nem fér bele az idejébe.

Egy másik biztonsági őr, éjjel meg hétvégén főleg.

2022. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam mellette, és tartható volt
2022. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen átlagot akarsz. Ha mindenből is ötös kell, akkor nem sok időd lesz dolgozni. Ha elég egy 4 körüli átlag simán belefér akár több nap is. De attól is függ, hogy milyenek a tanulási képességeid, mennyi idő kell, amíg elsajátítod az anyagot stb...
2022. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyire nehéz a magyar-töri szak levelezőn? Nekem is tervben van Miskolcon.
2022. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!