Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadnak el az...

Miért nem fogadnak el az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok idegenforgalmat tanulok. Az osztálytársaim nem fogadnak el. Nem beszélgetnek velem és nem tudom miért. Átlagos lány vagyok aki barátokat akar szerezni. Az osztálytársaim kigúnyolnak, kibeszélnek a hátam mögött. Közepesen vagyok jó tanuló a német nyelv egy kicsit nehezebben megy mint a többieknek, de szerinetm ezért még nem kell kiközösíteni. Próbálok beszélgetni velük, de csak tömören válaszolnak és rám se hederítenek. Nem tudom mit csináljak hogy befogadjanak vagy legalább hozzámszóljanak.

Szerintetek mit kellene tennem.


2010. szept. 19. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben nem volt ilyen problémád?

Nemhinném, hogy azért nem szeretnek, mert nem megy jól a német...

2010. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, ha csak ennyire telik tőlük. Kérdezd meg magadtól: ha elkezdenének beszélni veled, jobban éreznéd magad? Elvégre attól még ugyanazok a sekélyes emberek maradnának, akik korábban kiközösítettek. Koncentrálj inkább arra, hogy a közepesnél jobb legyél. Legyél kitűnő, ez jó fricska is egyben.
2010. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak te reagálod túl. egyébként is, mindíg mindenki kibeszélnek. le kell szarni.
2010. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!