Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Szerintetek...

Egyetemisták! Szerintetek vennem kéne egy laptopot?

Figyelt kérdés

Idén kezdem az egyetemet és sajnos nem vagyok túl jártas abban, hogy mi is kell oda:(

Az egyik barátnőm mondta, hogy ott már nem lehet kézzel jegyzetelni mint gimiben mert minden online van, ő is úgy készül hogy vesz laptopot vagy notebookot merz úgyis azon tanul.


Az lenne a kérdés, hogy ez igaz? Nem jegyzetelhetek hagyományosan mert akkor mindig lemaradok és mindent ki kell nyomtatnom mert úgyis neten van? Vennem kéne inkább egy laptopot és azon írni?


Gazdaságira megyek amúgy ha ez számít



2022. jún. 24. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha szép (olvasható) a kézírásod és gyorsan írsz, és szeretsz is írni akkor bőven jó a füzet, minden másra ott a laptop.


Én első félévben füzetbe írtam, második félévben pedig vettem egy laptopot, mert olvashatatlanok voltak a jegyzeteim.

2022. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!