Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Muszáj bevinni laptopot erre...

Muszáj bevinni laptopot erre a szakra?

Figyelt kérdés

Idén kezdem az egyetemet, nemzetközi gazdálkodás szakon.

Lesz infó előadásunk és gyakorlatunk is.

Gondolom ott vannak bemt gépek gyakorlatra.

Elég régi a laptopom és nem nagyon szeretném bevinni egyetemre.

A kérdésem az lenne,hogy kötelező vinni?esetleg aki erre a szakra jár,tudna szólni erről pár szót, hogy náluk hogy is van ez ,kötelező e vinni vagy sem.

19L



2018. aug. 26. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem kell bevinni laptopot ne aggódj. Füzetet vigyél meg tollat jegyzetelni. Infón vannak gépek a teremben.
2018. aug. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Én a BME-n jártam NGre, soha nem vittem laptopot. Igaz nálunk nem volt infó gyakorlattal, de a többi órára sem kellett. Füzetet vigyél a számolós tárgyakra.
2018. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Corvinusra járok ng-re, nálunk kb. senki nem volt bent infó előadáson, annyira felesleges volt. :D Gyakon meg vannak gépek.

Egyébként nálunk elég kevesen járnak laptoppal, sok esetben jobb a füzet.

2018. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is corvinusra megyek :)
2018. aug. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!