Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni autóvezetés...

Meg lehet tanulni autóvezetés közben angolul? Ha igen, milyen oktató anyaggal érdemes?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 20:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó de azt meg lehet csinálni hogy újra és újra meghallgatni. A kulcsfontosságú a rengeteg idő ami így is úgy is eltelik és azért többnyire lehet figyelni a hangra is csak néha nem.
2022. júl. 5. 23:39
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném hogy ugyanazt a hanganyagot ha sokszor hallgatjuk az elején tényleg kezdők leszünk egy idő után már haladók. Itt rengeteg időről van szó naponta több órát vezetek.
2022. júl. 5. 23:40
 13/18 anonim ***** válasza:
Rosszat nem fog tenni, de csak ezzel nem fogsz megtanulni. Mind a 4 készséget fejleszteni kell. A hallgatással kapcsolatban azt javasom, hogy váltogasd az aktív és a passzív hallgatást.
2022. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És mit javasolsz mellé nulláról indulás esetén?
2022. júl. 6. 11:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül tanulod? Én igazából azt csinálnám, hogy otthon tanulnék könyvből, mellette hallgatnék kezdőknek szóló videót (a kép miatt, hogy lásd), de ha lehet egynyelvűt és teljesen kezdőknek. Mondhatjuk hogy jó de akkor semmit nem értesz, de pont ezért mondom a könyvet is mellé. Nem konkrétan az adott hanganyaghoz tartozó könyvre gondolok, hanem bármilyen nyelvkönyvre. Angol anyanyelvű videóval jobb, mert akkor nem a magyar akcentushoz szoksz hozzá.) Utána én ezeket a videókat átkonvertálnám mp3-ba és azokat hallgatnám. (Ezt így teljesen kezdő szintre értem, magasabb szinten már más a helyzet.)
2022. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazából hajlandó volnék érte fizetni is ha tényleg nem valami átverés. Mivel a nulláról kezdem azt se tudom hogyan kezdjek hozzá.
2022. júl. 6. 15:27
 17/18 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Ha hajlandó vagy fizetni akkor én mindenképp tanárral tanulnék.
2022. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
na jo de itt jön be az hogy ha teljesen nullárol tanulok honan tudom hogy az a tanár jó e?
2022. júl. 6. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!