Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gond az, hogy már most kutakod...

Gond az, hogy már most kutakodok az egyetemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, valahogy nagyon elhivatott vagyok, ZH kérdéseket nézek, azokat tanulmányozom, próbálom értelmezni, utánanézni, stb. De sokak szerint a nyarat nem erre kellene szánnom. Más dolgom mondjuk jelenleg nincs.
2022. júl. 7. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz csak teljesen felesleges.
2022. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%

Nem felesleges mert legalább majd nem év kozben kell

Tehát tok jó h el kezdted mert igy tudod lassabban és nyugodtabban csinálni

2022. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
2. Változhat a tananyag, a tematika, a zh kérdések meg pláne stb. Teljesen értelmetlen amit csinál.
2022. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Én sem látom sok értelmét. Az igazán hasznos anyagokhoz valószínűleg úgyis csak belsős körökön keresztül, felvett hallgatóként tudsz hozzáférni.


Ha mindenáron ezzel szeretnél foglalkozni nyáron, inkább azt javaslom, járj utána a tárgyak egymásraépülésének és annak, hogy mik a szórótárgyak az első évben. Ez hasznos infó tud lenni, ha priorizálnod kell a későbbiekben.

2022. júl. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Mit fogsz tanulni?
2022. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondnak nem gond, de ha nem akarsz sötétben tapogatózni, jó ha van egy felsőbb éves ismerősöd vagy akár Facebook csoportokban keresel valakit aki a szakra jár, és konkrét tanácsot kérsz hogy mivel töltheted hasznosan ezt az időt/mire lehet érdemes akár előre trenírozni. Azért ne görcsölj rá, mert soknak tűnhet így hirtelen, de mikor ténylegesen ott leszel az egyetemen, kialalulnak a prioritások
2022. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond. Én is ez csináltam. Gimiben rossz tanuló voltam, egyetemen meg a szak legjobbja. Kell a lelkesedés és a szorgalom, csak ne fogyjon el :)
2022. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!