Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki elvégzi a Gábor Dénes...

Aki elvégzi a Gábor Dénes főiskolát az utána diplomás lesz?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 06:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben alapképzést végez el, akkor igen. Amennyiben csak egy 2 éves felsőoktatási szakképzést, akkor nem.
2022. júl. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi az ami 15 éve még diplomát adott? És mennyi idő minimum az alapképzés? Esetleg linket tudsz adni erről egy teljesen kezdőknek mert én nem találtam meg a főiskola honlapján.
2022. júl. 10. 06:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A felsőoktatási szakképzés soha nem adott diplomát. A képzésekről ne a főiskola honlapján, hanem a felvi.hu oldalon tájékozódj. Ott mindent megtalálsz: a meghirdetett képzéseket, a képzési időt, a tandíjat, a pontszámítás módjait. Ha máshova nem jelentkeztél idén, vagy jelentkeztél, de nem vettek fel, a nyári pótfelvételi eljárásban még jelentkezhetsz.
2022. júl. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

[link]

B+, ott van a kezdőoldal legtetején a képzések menüpont, elég csak rávinni az egeret, lenyílik, és látszik milyen alap és szakképzések vannak. Bármelyikre rákattintasz ott a képzési idő az infóban.

Ha ennyire életképtelen analfabéta vagy, inkább ne menj főiskolára, hidd el nem neked való.

2022. júl. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
5 érdemes mert legalább diplomásan se leszek olyan mint te...
2022. júl. 10. 07:04
 6/15 A kérdező kommentje:
3 de úgy tudom volt valamit 15 éve hogy felsőfokú végzettségnek számított most meg nem.
2022. júl. 10. 07:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Diplomának soha nem számított semmilyen 1-2 éves felsőfokú szakképesítés. Diploma a főiskolai, vagy egyetemi oklevél volt, amióta világ a világ. Más tészta, hogy ki hogy értelmezi, meg prezentálja a dolgokat a rokonok, barátok felé - akár tudatlanságból, akár lóditásbol.
2022. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most már a felsőfokú végzettség a kérdés mert lehet hogy a kettőt kevertem.
2022. júl. 10. 07:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy felsőfokú végzettségnek csak az egyetemi/főiskolai oklevél/diploma számít.


Aki felsőfokú szakképesítéssel rendelkezik, az a közép-és a felsőfokú végzettség között van valahol. De mivel nincs diplomája, a legmagasabb végzettsége hivatalosan középfokú.

2022. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na jó de a törvény számít abból is az ami akkor volt érvényes amikor megszerezte feltéve ha maga a törvény nem változtatta meg ép ezt. Ahogyan most lettek sok nyelvvizsga nélküli diplomások
2022. júl. 10. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!