Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy az...

Mennyire normális, hogy az embernek az érettségi után megszűnik minden kapcsolata a volt osztálytársakal/haverokkal?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen általános jelenség.
2022. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen. Nekem két osztálytársammal maradt fent csak, de az is csak azért mert ugyanoda mentünk tovább. Aztán velük is.
2022. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális, remélem soha nem találkozom velük. Néha sajnos látom őket az utcán, de szerencsére fel sem ismernek. Egy barátnőm maradt a gimiből, vele havonta összeülünk kávézni.
2022. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Így szokott lenni. Nekem kb. 2-3 emberrel maradt meg a kapcsolat, akikkel már kicsi korunk óta ismerjük egymást, és egy településen is lakunk.


Mindenki más szétszéledt, és fogalmunk sincs egymásról. Osztálytalálkozó is csak egyszer volt, azóta többet nem, pedig még 2004-ben érettségiztünk.

2022. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Semennyire.
2022. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
71%
Igaz barátok megmaradnak,amúgy meg normális
2022. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos ez ilyen. Egyetem után is ez lesz.

1-2 ember marad max, akivel lehet tartani a kapcsolatot.

2022. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem keresitek egymást, ez törvényszerű.
2022. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ez van. Nekem annyira x@r volt az osztályom, hogy érettségi bizonyítvány osztás utáni napon 23-ból kb 6-an maradtunk a messengeres osztálycsoportban, a többi mind kilépett, néhányan le is tiltották egymást, egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, én is csak 1-2 lánnyal beszélgetek néha.
2022. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!