Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy puskáztatok a dolgozat al?

Hogy puskáztatok a dolgozat al?

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen. Egyetemen már vérprofin 😁
2022. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben meg általánosban sosem mertem. Ott annyira személyes kapcsolat volt a tanárokkal, hogy nekem égett volna a fejem rendesen ha egyszer lebukok.

Egyetemen ez már nem érdekel igazán. Ott mindig telefonról. Simán a pad alatt a lábam között vagy akár a térdemen. Van olyan oktató aki “észre se veszi” vagy csak nem érdekli 😂.

2022. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Gimiben csináltam párszor. Betanultam egy titkos ABC-t, amivel felismerhetetlen jelekkel lehet betűket és számokat írni. Felírtam a táblára pl. a töridolgozathoz szükséges dátumokat a jelekkel, a tábla különböző pontjaira, hogy ne tűnjön fel, hogy az egy dátum vagy szöveg. Sajnos volt, hogy a tanár letörölte óra elején, de néha azért sikerült.
2022. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy akárhányszor nekifutottam, addigra már öltem bele annyi energiát, hogy meg is jegyezzem. :D
2022. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer töriből puskáztam tanár nem vette észre. Azt csináltam hogy kaptam egy picike kulcstartó naplót és abba beleírtam 39 évszámot és feltettem a toltartómra.


Ui:Remélem hogy a tanárom ezt nem olvassa :)

2022. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az évszámokkal van gondom, minden egyebet megjegyzek órán és szinte semmit nem kell tanulnom. Az évszámokat felírom a kezemre, de nem úgy, hogy pl 1965, hanem 65 és alá 19, vagy ilyenek, hogy én tudjam melyik a sorrend, és rajzolok mellé random hülyeségeket. És nem a tenyeremre írom, hanem a másik oldalra, hogy minél láthatóbb legyen. Így nem lesz gyanús, hogy a tenyeremet nézegetem, és amúgy is mindig van valami firka a kezemen. Tegyél valamit az emberek szeme elé, és nem veszik észre :D
2022. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!