Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megvágtak elsősegélyen, most...

Megvágtak elsősegélyen, most mi a fene legyen?

Figyelt kérdés
Újraélesztésnél volt para, nem tudtam abba a vacakba rendesen belefújni. Most lehet jönni az oltogatással, hogy de lúzer vagyok, de egyrészt nekem ezt egyszer mutatták meg valamikor még februárban egy, kettő nincs akkora tüdőkapacitásom természetből adódóan, hogy telepumpáljam a babát. Marhára idegesít, de most nem tudok szülni hirtelen egy műbabát, hogy azon gyakoroljak vagy 3. fél tüdőőt növeszteni. Ilyenkor mi van??
2010. szept. 22. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A technikáddal volt a baj. Nem kell ahhoz nagy tüdő, hogy telefújd a babát. A 10 éves gyerek is túl tudja fújni. Egyszerűen csak rosszul csuktad be a száját vagy nem tartottad rendesen a fejét. Ez könyvből megtanulható, nem kell hozzá baba.
2010. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor hátrahajtottam még jobban a fejét, akkor se ment, mondjuk mikor már odajött a csávó nézni, sík ideg voltam, valószínűleg belejátszott... Mindegy, majd legközelebb.
2010. szept. 22. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!