Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megvágtak "B" kategóriás...

Ha megvágtak "B" kategóriás járművezetői vizsgán ötödször, akkor jön a PÁV? Ha ott sikeres, akkor meg is kapom a jogsit v. tovább kell vizsgázgatnom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudom, hogy a pszichológiai vizsgálat a feltétele a folytatásnak. Tehát nem kapod meg csak folytathatod.
2011. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
5x? lehet meg kéne gondolni azt a jogosítványt...
2011. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Úristen...hát ne haragudj, de én a helyedben már nem is próbálkoznék vele. Gondolj csak bele, ha már 5x megbuktál annak valami oka van. Nem igazán kellenek az ilyen sofőrök az utakra...
2011. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Ne almodj, sikeres forgalmi vizsga nelkul nem lesz jogositvanyod. A PAV azert van mert ot bukas utan felmerul a lehetosege annak hogy nem csupan tobb gyakorlasra van szukseged mint az atlagnak, hanem esetleg alkalmatlan vagy vezetonek. Ezt vizsgalja meg a PAV, hogy alkalmas vagy e a vezeteshez szukseges osszetett figyelem elsajatitasara. Attol meg maga az elsajatitas nem mellozendo.


Amugy tenyleg nem ertem az ot bukast. Az oktatod miert enged el vizsgazni amig ennyire messze allsz attol hogy atmenj? Mert egy bukas, vagy mondjuk ketto ha peches az ember meg azt mondom belefer, de ha harmadszorra se mesz at, akkor az elso vizsganak meg nagyon nem volt ott az ideje. Vegyel potorakat, gyakorolj, es akkor vizsgazz ha mar fel vagy keszulve.


Persze, tudom, potora az pluszpenz. De abba belegondoltal hogy ha meghuzod/megnyomoritod az autodat friss jogsival de bena modon, az mennyibe kerul? Szazezrek ropkodnek egy apro figyelmetlenseg miatt... az talan jobban megeri?

2011. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
90%
A párom is így járt, nem adnak PÁV-on jogsit, pedig kivitték a pesti forgalomba és szinte hiba nélkül teljesített,kapott egy jó véleményezést ,aztán mégis feladta nem ment el több vizsgára...Évekkel később újra végigjárta a tanfolyamot órákat, mindent ami kell és elsőre sikerült neki és nem okozott még balesetet atzóta sem soha!!! Szerintem is várj ...
2011. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Önkritikában nálam nincs hiány. Elmesélem nektek, hogy 4× buktam. A következő nálam is a PAV lett volna.

1 bukásnál sem éreztem magam hibásnak. Én nem tehetek arról, ha záróvonalnál lerobban előttem egy autó. Kikerülni a záróvonal miatt nem lehet, én mégis megtettem. A vizsgabiztos se tudott megoldást a dologra. Én nem tehetek arról, hogy az oktatóm egy autót csúnyán benéz és rálép a fékre. A vizsgabiztos is azt mondta, hogy nem érti, de biztos volt valami nem engedhet át. Én nem tehetek arról, hogy idióta iskolások le föl lépdelnek a zebrára.

Az utolsó sikertelen vizsgám után megmondtam az oktatómnak, hogy nagyon csúnya jelenetet fogok rendezni, ha a következő vizsgán ilyen furcsa módon fognak meghúzni. Érdekes módon semmi se történt. Senkinek nem szóltam semmit, az oktatónak mégsem volt több tanítványa valamiért. Szóval nem biztos, hogy nem vezetésre termett a kérdező.

2011. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt sem árt tudnod, hogy a sikeres PÁV után már nincs korlátozva, hogy hányszor mehetsz forgalmi vizsgára. Ha sikertelen a PÁV, akkor 2 év szünet, és csak azután jelentkezhetsz újabb PÁV-vizsgálatra.
2011. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
99%

"ha záróvonalnál lerobban előttem egy autó. Kikerülni a záróvonal miatt nem lehet, én mégis megtettem. "


Ilyen esetben ki lehet kerülni. Most csinálom a jogsit és hidd el, hogy ezért nem buktathattak volna meg , hiszen másképp nem tudsz tovább haladni. Ez az egyetlen dolog amikor átlépheted a záróvonalat.

2011. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

"Én nem tehetek arról, hogy idióta iskolások le föl lépdelnek a zebrára."

A többi kifogásod érthető, ez nem. A zebránál arra kell figyelni, hogy lelépnek-e. Nem foghatod rájuk a bukást.

2011. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván ha lelépnek meg kell állnod. Így jogosítvánnyal a kezemben, több éves tapasztalat alapján nem nagy ügy a dolog. Kocsikázz el kicsengetés környékén egy olyan iskola környékére, ahol lámpa hiányában kelnek át a diákok a zebrán, bolondítsuk azzal, hogy mondjuk legyen ez egy középiskola (akik már ugye nem a jobbra néz balra néz átkel szabály alapján közlekednek). Na itt próbálj meg minden szabályt betartva közlekedni.
2011. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!