Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kaphatnék azért ha ittasan...

Mit kaphatnék azért ha ittasan mennék az iskolába?

Figyelt kérdés
Tisztázom nem szándékozom magam bajba keverni ez csak egy felvetés...esetleg veletek történt már ilyen? Nem arra a beszélni nem tudok dülöngélek jobra balra állapotra gondolok hanem inkább arra a felbátorodott/boldog első stádiumra. És nyilván nem akkor amikor tanulunk is valamit hanem évnyitón/évzáró. Ki lehetne szúrni hogy kicsit ittam és meglehetne vádolni?

2022. aug. 11. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szólnak a szülőknek, akik biztosan nagyon büszkék lesznek rád. Ha nagyon szigorúan veszik, akkor szólhatnak a gyámügynek, akik elkezdhetnek vizsgálódni, kimehetnek környezettanulmányra, az meg kinek hiányzik, ugye.


Persze lehet, hogy nem veszik észre, akkor nyilván nem lesz belőle semmi.

2022. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem inkább érdemes össze szedni magam.
2022. aug. 11. 08:35
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ki is rúghatnak az iskolából érte.
2022. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jópárszor csináltam ezt, de rendes tanítási napkon is. Senkit nem érdekelt, mert tudtam viselkedni.
2022. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam vizes palackban hozott pálinkát (összekevert minden páleszt amit otthon talált) és a fél üveget megitta, senki nem foglalkozott vele. Igazából nem is viselkedett máskor mint amúgy XDD
2022. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5, én vodkát innék de nem az iskolában hanem előtte
2022. aug. 11. 17:54
 7/12 anonim válasza:
100%
nekem az osztalytarsaim ittak suli elott,aztan mikor kiderult nagy drama volt ki akartak oket rugni
2022. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nálunk ezt megcsinálta pár ember egy gimis ünnepségen. Igazgatóit kaptak, illetve egy embert, aki már sokszor kihúzta a gyufát, kirúgtak.

Egyébként korábban átlagos “tanulós” napon is megtörtént, de abból, azt hiszem, nem lett komolyabb ügy.

2022. aug. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy hanyagolom:)
2022. aug. 13. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"hanem inkább arra a felbátorodott/boldog első stádiumra."

És ezzel le is buktatnád magad:) Menne a dicsekvés a folyosón a haversrácoknak, hogy milyen nagyfiú lettél, elég ha félfüllel kapja el egy tanár a beszédet.

Ha iszol, csináld már ésszel... ja és tömegközlekedj vagy gyalogolj!

2022. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!