Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kaphatnék azért ha ittasan...

Mit kaphatnék azért ha ittasan mennék az iskolába?

Figyelt kérdés
Tisztázom nem szándékozom magam bajba keverni ez csak egy felvetés...esetleg veletek történt már ilyen? Nem arra a beszélni nem tudok dülöngélek jobra balra állapotra gondolok hanem inkább arra a felbátorodott/boldog első stádiumra. És nyilván nem akkor amikor tanulunk is valamit hanem évnyitón/évzáró. Ki lehetne szúrni hogy kicsit ittam és meglehetne vádolni?

2022. aug. 11. 08:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát... Lány vagyok és nem vagyok senkivel különösebben jóban az iskolából. Szóvel ez kizárva. Plusz elég vissza húzódó vagyok szóval nem hinném hogy meg mernék bárkit is szólítani az iskolából. Vagy a környezetemből... Viszont így is igazatok van, hülyeség ez az egész.
2022. aug. 14. 20:57
 12/12 anonim válasza:
100%
Vallásos Suliban délutáni órák előtt átmentünk néha sörözni a közeli kocsmába, semmi nem lett belőle pedig a faktos tanár tudott róla :D
2022. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!