Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre inkább Huawei...

Egyetemre inkább Huawei matebook D14 vagy D15 ajánlott?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Egyetemre nem ajánlott laptop, hacsak nem elengedhetetlenül szükséges a szakhoz (például informatika szak).
2022. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az elsőre, miért ne kéne? (Főleg ha kollégista vagy.) Számtalanszor kellett az utóbbi években pl. feladatsort néznem gyakorlaton (ami csak könnyebb laptopon mint telefonon lapozva), vagy online órára valahonnan bejelentkezni, mert épp jelenléti után jött és bent voltam. Ha pedig kollégista vagy, akkor beadandókról, online vizsgákról ne is beszéljünk.


A kérdésre visszatérve nagy különbség nincs, én inkább mennék a D15-re a nagyobb kijelző miatt, persze a D14 meg hordozhatóbb. Szóval passz.

2022. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha I3-10110U-s procis laptopokat nézed akkor egyiket sem.

Keress I5-1135G7 vagy AMD 5500U procisat.

2022. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 Nem ajánlott laptop, wtf?


Számítógép elengedhetetlen sztem a tanuláshoz, az anyagok többsége digitális. Ha meg neked kell valami beadando akkor is meg kell írnid azt valamin.


Laptop jobb mint az asztali mert hazaviheted ellenben az asztalival.


Az meg h milyen laptopot az meg függ attól h mire használod, ha csak tanulsz és esetleg kell rá egy word akk egy sima chromebook is megteszi

2022. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg az árát, valamint be van építve a billentyűzet alá a webkamera, ami nagyon rossz képet ad alulról a tokáról ha épp használni kell. (Online oktatás stb..)


Ha fontos a fém és keskeny kialakítás, akkor inkább Asus Vivobook. Olcsóbb és ugyanúgy letisztult, hasonló hardverrel. (140k a 14 inch, i3 1125-el ami 4 mag, 8 szál, nem mint a többi 11. genes i3)

Vagy ha nem számít hogy műanyag, akkor van Lenovo V15 g2 150 ezertől, Ryzen 5 5500U procival ami bitang. Az árban egyértelműen a legerősebb, de szintén vékonyka kis kávával, hordozható. Ettől erősebb kb csak 200 felett kezdődik.

2022. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!