Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megoldható-e így a tárgyfelvétel?

Megoldható-e így a tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés

Idén fogok kezdeni a Debreceni Egyetemen GTK kereskedelem és marketing szakon. Hamarosan fel kell vennem az óráimat és úgy hallottam, hogy van egy alkalmazás, vagy ehhez hasonló dolog ahol meg tudom tervezni az óráimat és tárgyfelvételnél ez úgymond a tervezetet át tudom "rántani" a Neptunba és sokkal egyszerűbb/gyorsabb dolgom lesz.

Igaz-e ez és hogyan működik ez? Van ilyen alkalmazás és pontosan hogy működik mi a neve? Tudna nekem valaki segíteni?

Azt tudom hogy a Neptunban Órarend tervezőt lehet csinálni, ez már meg is van nekem, de onnan át lehet tenni az órákat? Mert ebben nem vagyok biztos.



#Debreceni Egyetem #Neptun #GTK #kereskedelem és marketing #Tárgyfelvétek #Gazdagság Tudományi Kar
2022. aug. 27. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Órarend tervezőben meg tudod nézni, hogy néz ki az órarended, hova mit vegyél fel, ha ütközések vannak. Az órarend tervezőben is fel lehet venni az órákat, amit oda beraktál, rákatt, pipa a jó helyre és mentes.
2022. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bővítmény melynek neve Neptun PowerUp, ezen bővítmény segítségével elmendheted az adott kurzusokat és egyszerűbben, gyorsabban fel tudod venni a kurzusokat, de semmi extra.


(Csak saját felelősségre!)

2022. aug. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Neptun PowerUp-ra gondolsz. Van róla urban legend, hogy a használója akár fegyelmit is kaphat, de nem tudom igaz-e. 9. félévemet kezdem meg a felsőoktatásban és mindig össze tudtam állítani az órarendet a sima Neptunban.
2022. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!