Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utólag tárgyfelvételi kérelmet...

Utólag tárgyfelvételi kérelmet mennyire szoktak jóváhagyni?

Figyelt kérdés

Van egy tárgy, ami csak elméleti, tehát előadások vannak belőle, szabadan választható, viszont betelt már.


Úgy van, hogy 169/200 (150/150) aki felvette.


Szerintetek ennél, ha fogok kérni utólag tárgyfelvételi kérelmet, akkor jóváhagyják vagy inkább ne kockáztassam?


Át kellene pakolnom egy kicsit az órarendemet miatta, viszont ha nem fogják megadni, akkor elég szar lesz, mert ez a tárgy miatt ott lenne 2 lyuk is benne.



2022. szept. 1. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Utólagos tárgyfelvétel akkor működik, ha még van szabad hely.
2022. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem vesztesz azzal semmit, ha megpróbálod.
2022. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha betelt, akkor nyilván nem fogod tudni felvenni utólag sem. Hiszen ha mindenki bekerülhetne így, akkor okafogyott lenne a létszámlimit.
2022. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok. Abból gondoltam, hogy ott van hogy 169/200. Nem 200 hely volt? Nálunk akkor van az, mint itt a 150/150 esetében, amikor már már több ember nem akar menni, és akkor automatikusan átvált a jelentkezők számára. Lehet ez máshol máshogy van.


De őszintén, ha megpróbálja mit veszít? Max. azt mondják nem.

2022. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4, ezzel csak annyi a baj, hogy most van tárgyfelvételi időszak. A rendszer nem tudhatja előre, hogy még hányan akarnak jelentkezni.

Amiről te beszélsz, az a jelentkezési időszak lezárása után lehet.

2022. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írja a kérdező, hogy át kellene variálnia az órarendjét miatta. Nem éri meg.
2022. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Igen én arra gondoltam. Azt hittem már lezárult.
2022. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!