Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon rosszul érzem magam a koliban?

Figyelt kérdés

Kolis lettem és hát nem annyira tetszik a dolog. Sajnos nincs annyi pénzünk, hogy albérletben lakjak és nincsen saját lakásunk Pesten, így csak a koli maradt. Viszont eléggé rosszul bírom.


A szobatársaimmal még nincs akkora probléma, egész barátságosak és normálisak, és szívesen segítettek is nekem, amikor megkértem őket. Viszont egy idő után én úgymond "kifáradok", ha más emberek közelében kell lennem. Otthon is olyankor szépen elvonulok a szobámba és élvezem, hogy egyedül lehetek. Itt persze erre nincsen lehetőség, mert szinte mindig van valaki a szobában. És én ezt elég nehezen viselem. Aludni is nagyon fura úgy, hogy valaki állandóan mocorog vagy zörög. Ráadásul van egy egészségügyi problémám is, ami egész sok gondot okoz a WC kérdésnél és az étkezésnél is. Viszont ezzel úgyse tudok mit csinálni, nem tudom hirtelen feltalálni egy betegség ellenszerét. De ez is eléggé zavar, amikor másokkal kell együtt élnem.


Mit csináljak, mégis hogyan tudnám jobban elviselni a kolit?



2022. szept. 6. 10:57
 1/2 Metionin ***** válasza:
93%
Átérzem,én is nagyon introvertált vagyok és 8 évig voltam kolis. Ha nincs más, akkor nincs más, meg kell szokni. Idővel jobb lesz. Ha beindul a tanítás, nem is leszel ott egész nap úgysem. Amúgy meg nem kell állandóan kommunikálni, nálunk is gyakran mindenki a saját ágyán a saját kis dolgaival foglalkozott, igazából senki sem figyelte, hogy a másik mit csinál éppen.
2022. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%
En is ilyen vagyok. Koliban sokszor néztem fulhallhatoval filmet, játszottam, elmentem sétálni, vásárolni egyedül. Kiultem parkba.
2022. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!