Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történt veled baki a szalagava...

Történt veled baki a szalagavatódon?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy elszakdt a ruhád, elestél, durván elrontottad a táncot, stb...

2022. szept. 14. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szalagavató tánc közbe az ugrás résznél kiugrottan a cipőből
2022. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

1. Úgy álltam végig, hogy az egyik vállam 20 centivel magasabban volt, mint a másik és én nem vettem észre közben.


2. Táncnál (nem a keringő) pánt nélküli melltartó volt rajtam és lecsúszott már az elején. Kívülről nem látszott, csak egész végig ott próbáltam (mikor a színpad hátuljánál voltam) visszaigazítani, de nem sikerült, mert állandóan váltogattuk a helyet, akivel táncoltam ő pedig állandóan elhúzott, hiába mondtam, hogy várjon picit. Attól féltem nehogy a színpad közepén ott essen le rólam.

2022. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Amikor feltűztek a szalagot, hatramentem az utolsó sorba, én voltam a legmagasabb lány, én kaptam utoljára a szalagot.


Véletlenül a színpad mellé léptem hátul, mert a függöny ralógott, és nem látszott hol van a színpad vége.


Így lett az osztálynak egy olyan videója, hogy hanyattesek, hátra le a földre, és magammal rántottam az egész karnist, függönyöstül.


Hát, így utólag visszanezve irtó muris, de akkor nem tartottam annak... 😂

2022. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Soha senkinek nem meséltem:

Műsorunk volt, a műsort én zártam, én voltam a "finàlé", az volt a feladatom, hogy tapsolva, és táncolva bevonulok egyedül a már táncoló csapatomhoz. /Tapsolàssal én is tapsra biztattam a nézőket/.

Fel kellett vennem egy nagyon fényes inget, meg valami sötét nadrágot. Nos, a fényes ing elég érzékeny anyagú volt, egy csepp víz is rajta maradt, és látszott rajta. A szalagtűzés előtt vettem észre, hogy van rajta egy hatalmas folt/előtte volt közvetlen kimosva, fogalmam se volt róla, hogy került rá/, nagyon kétségbeestem, mert félmeztelenül csak nem mehettem ki több száz ember elé, úgyhogy idegességemben ràdobtam a felsőm a radiàtorra, és kisiettem a tűzésre. Az elég hosszúra sikerült, beszélt a pap, az igazgató, stb. Végül mire beértem az öltözőbe, és készülni kellett a műsorra csodák csodájàra megszàradt az ingem, és fel tudtam venni azt.

Egész műsor alatt az járt a fejemben, hogy mit fogok felvenni, ha nem szárad meg az ingem.

A szalagavatós, fehér blúzomat vettem volna fel egyébként, ami már eleve rajtam volt, de szerencsére megszáradt, és hatalmas tapsot kaptam. Bevált a tapsikolàsom! :D

2022. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Várták, de be se tettem a lábam, otthon néztem YouTube elő közvetítésen
2022. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vártak ** élő **
2022. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!