Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes utazásügyintézőnek...

Érdemes utazásügyintézőnek tanulni? El lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába járok, közgazdasági osztályba. Nagyon szeretem, igazából, ami igazán érdekelne, az a pénzügy, számvitel. Jelenleg nem látok rá nagy esélyt, hogy jövőre jelentkezzek, ugyanis nincs rá keret. Viszont valamit muszáj csinálni érettségi után is.

Arra gondoltam, hogy itt maradok szakmai képzésen és utazásügyintézőnek tanulok. Lehetne még eladónak és vendéglősnek tanulni (eladó nem szeretnék lenni, a vendéglős a betegségem miatt valószínűleg nem jöhet szóba). Az utazásügyintéző még érdekelne is és azt gondolom, jó, ha több lábon áll az ember. De ha már több lábon állok, álljak olyan lábakon, amivel el is tudnék helyezkedni. Ez egy éves képzés, a vizsga előfeltétele a nyellvizsga, de ez nem akadály, őszre tervezem a nyelvvizsgát.


Egyenlőre a pénzügy, számvitel szakirány parkolópályán van, de nem mondtam le róla. Hátha néhány éven belül újra lesz államilag támogatott kézésben is. Addig viszont erre az utazásügyintézőre gondoltam utána pedig egy okj-s mérlegképes könyvelői tanfolyamot szeretnék elvégezni, vagy pedig felsőfokú szakképzésben banki szakügyintézőt.


Mit gondoltok, érdemes utazásügyintézőnek tanulni? El lehet vele helyezkedni, van rá kereslet manapság?

17/L



2012. jún. 9. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!