Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkretettem a fèrjem hajàt.Vè...

Huobma kérdése:

Tönkretettem a fèrjem hajàt.Vèletlenül nullàs àllàsban felnyìrtam egy jò hosszù csìkban a hajàt.Van valami mentő ötlet? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

#frizura #hajvágó #Òriàs baki
2022. szept. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet le kell nyírni. Majd visszanő
2022. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy olyat lehet, hogy a fejtetőn amennyit lehet megtartasz, és körben (oldalt és hátul) nullással leszeded, egyenletes átmenettel a fenti részekkel... de ezt lehet fodrász jobban meg tudná oldani holnap reggel. És bocsánatot kérsz tőle :) És máskor 3x lecsekkolod, hogy fent van a védő a gépen mielőtt bekapcsolod és rátolod a fejére.
2022. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már le az egészet, szerintem is.
2022. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak vágtam a hajam, amikor történt egy hasonló "baleset". Maradt az, hogy mennie kell az egésznek, és arra is kihasználtam az alkalmat, hogy borotvával is átmenjek rajta, egyszer megnézzem magam tökéletes bőrfejjel. Nagyon bejött, azóta is rendszeresen borotválom a fejem. Próbáljátok ki szerintem.
2022. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarja próbálni a kopaszt akkor letolod, egyébiránt fodrászhoz elviszed és kifizeted neki :)
2022. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!