Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZÜLŐKÉNT, melyik az a......

SZÜLŐKÉNT, melyik az a... mondjuk 5 film, amit szerinted a hazai középiskolásoknak kötelezően meg kéne nézniük?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyeneket fontos lenne látniuk, mint:


- Lányok Dubajban

- Született Július 4.-én

- Száll a kakukk fészkére

- ...



2022. szept. 18. 22:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
48%
Született Július 4 ént miért is?
2022. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
62%

Kötelező jelleggel semmit, kivéve, ha az a cél, hogy a diák zsigeri dacból utálja, csak mert rákényszerítik. Meg direkt nem akarja mélyebben értelmezni, csak vagy jó buli lesz osztálytársakkal elhülyülni, vagy halálra unja magát.


Velünk olyasmiket nézettek meg, mint a Stigmata vagy a Holt költők társasága. Az előbbinél én eleve undorodtam a véres jelenetektől, inkább elfordultam, és zenét hallgattam. Tiniként, de most sem néztem volna meg, az egész témája érdektelen volt.

A Holt költők társaságát az osztály 90%-a halálosan unta. Kínszenvedés volt.

Egy iskolai osztállyal közös filmnézés akkor is visszaveszi az élményt, ha egyébként lenne, akit érdekelne.


A Száll a kakukk a fészkére tipikusan olyan lenne, amin elbaromkodnának a diákok.

2022. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18%
Néma sikoly
2022. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
13%
13
2022. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Derjaderja válasza:
65%
Legyetek jók, ha tudtok
2022. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

3.


Valóban!

2022. szept. 18. 22:30
 7/41 anonim ***** válasza:
56%

Peeersze, a Néma sikolyt.


Miért is kéne egy tininek ilyet nézni? Ja, hadd találjam ki: mert az majd elrettenti.

Nem, esetleg be kéne engedni a civil szervezeteket az iskolákba, akik mindenféle propagandafilm helyett szexuális felvilágosításról tartanak előadást a tiniknek, de nem akkor, amikor már az osztály 3/4-e aktív szexuális életet él, hanem előtte. És utána is rendszeresen. Minden alkalommal tudatosítani a fiúkban és lányokban, hogy a megszakításos védekezés nem védekezés. Meg attól is lehet terhes, ha "csak párszor berakta" a fiúja.


A edukációnak lenne foganatja, az segítene elkerülni azt, hogy egyáltalán a lány teherbeessen, és akkor nagy eséllyel nem jut el odáig sem akkor, sem később, hogy abortuszra kényszerüljön. Ez a leghatékonyabb módja az abortuszok számának csökkentésére: a prevenció és az edukáció.

2022. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

7.-re.


Felvilágosítás???


Volt iskola, ahol a SZMK kikötötte, hogy nem engedik, mert még kicsik a gyerekek a szexhez. 12-13 évesekről volt szó.

2022. szept. 18. 22:43
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
Valahol Európában
2022. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
30%
Szállnak a darvak :)
2022. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!