Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a kórház covid tesztet kér...

Ha a kórház covid tesztet kér kötelezően a 36. héttől minden héten szülés előtt, de én nem csináltatom meg, akkor hogy járnak el?

Figyelt kérdés
Ezt a területileg illetékes kórház kéri és nem ott akarok szülni. Van kórház és orvosom ahol elméletileg várnak és vállalnak, de ugye a jelenlegi helyzetben semmi nem biztos. Ha az utolsó pillanatban kiderül, hogy a területileg illetékes kórházba kell mennem de nem jártam tesztekre, hogy járnak el?
2021. febr. 25. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük..
2021. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön össze a "saját" kórház, a területileg illetékes el fog látni, amennyiben folyamatban lévő szüléssel esel be hozzájuk.
2021. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
gondolom csinálnak akkor egy gyorstesztet, vagy rendeset. ha előbbi akkor nincs gond, mehetsz a szülészetre, ha utóbbi, az eredményig elkülönítenek.
2021. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsinálják előtte/közben a tesztet.
2021. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálják helyben az antigén tesztet és kész, de nem hagynak ellátatlanul.
2021. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Első: gondolod hogy bárki azt mondaná, hogy nem kell teszt, menjek és ellátnak? Biztos, hogy kérnék, hogy a biztonság kesvéért járjak el tesztekre...
2021. febr. 25. 08:02
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Jaj kérdező, nem így kell megkérdezni. "Kovács Juliska vagyok, jelenleg itt tartozkodom par hetet Alsokismackofalvan, egyebkent Mezesbodonfalvan élek, szeretném megkérdezni mi történik, ha itt indul be a szülés. 36 hetes terhes vagyok és úgy hallottam itt ah ide tartozóknak hetente kell tesztelni, de nem tudom mi történik ilyen helyezvén, hogy én nem ide tartozom"
2021. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha kéred, ha nem, akkor is megfogják csinálni.

Per pillanat ez most kívánságműsor.

Miért nem akarod megcsináltatni?

2021. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Aki lepontozott, elárulná hogy miért tette?
2021. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Kerdezd meg toluk telefonon, pont ugy, ahogyan irták.

Teruletileg illetekesek, ugyhogy kotelesek ellatni, kell, hogy legyen ra protokolljuk! Egyebkent logikusan tobb, mint valoszinu, hogy beerkezeskor csinalnak egy gyorstesztet.

2021. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!