Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz jegyet kaptam!! Merjem...

Rossz jegyet kaptam!! Merjem mondani a tanárnak hogy javítani szeretnék?

Figyelt kérdés
Az nap nagyon fáradt voltam és stresszeltem a dolgozat miatt pedig szórol szóra megtanultam a dolgokat. És nagyon fáradt voltam, és rosszat írtam valameik helyre, aztán utána jöttem rá hogy basszus hát én azt megtanultam!! Mondjam a tanárnak hogy javítani szeretnék? Szerintetek ez megoldható, vagy cikinek minösül ha ezt megkèrdezem?

2022. szept. 26. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A javítási szándék soha nem ciki.
2022. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább egy pozitív dolog, mintsem negatív. Mármint, a tanár is látja, hogy azért érdekel, hogy hányas tanuló vagy. Vannak olyan diákok, akiknek csak az a céljuk, hogy nehogy megbukjanak, és meg legyen a kettes, szóval szerintem biztos azért a tanár is örül annak, hogy van olyan diákja, akit érdekel, hogy jobb jegyeket kapjon.
2022. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ez nagyon is jó dolog, szólj neki.
2022. szept. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
100%
tanárként ezt nagyon nagyon értékelném!!
2022. szept. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen, értékelni fogja az igyekezetet.
2022. szept. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!