Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem válaszol az emailjeimre...

Nem válaszol az emailjeimre az egyetemi tanárom, személyesen pedig nem találkozunk. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Dékáni engedélyt kaptam, hogy nem kell előadásokat és gyakorlatokat látogatom. Egy tárgyam van hátra, utána már záróvizsga. Ha bukom ezt a tárgyat, kirúgnak egyetemről, és fizetnem kell.


Az lenne a problémám, hogy ehhez az egy tárgyhoz a tanár által megjelölt elérhetőségeiből már az összesen próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Egyszer válaszolt is, viszont azóta se kép, se hang, szóval az sem lehetséges, hogy félrecímeztem a leveleimet. Augusztus közepe óta próbálkozom ezzel körülbelül 10 emailt kiküldtem. Valószínűleg szimplán csak nem érdeklem. Ti mit tennétek a helyemben? Fogadóóráján kivennétek egy nap szabit és felutaznátok az egyetemre, (nekem ez 600km oda-vissza) vagy írnátok a TO-nak? Nem akarom kihúzni a gyufát sem, mert a fentiek miatt ki vagyok neki szolgáltatva.


2022. szept. 27. 07:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze akinek van egyéb, jobb ötlete is, az kérem ne tartsa magában.
2022. szept. 27. 07:45
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ilyen sügerek nálunk is az "urak", mert megtehetik. Utálom én is őket az utazás és szabadság miatt (nem bírják elképzelni, hogy nem mindenki nappalis vagy csak simán lesz#rják, mert ugye megtehetik), de sajnos az a megoldás, hogy személyesen elmész a fogadóórájára. Ha szerencséd van ott is lesz... 🤦 2022 informatika kar.
2022. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem indulnék el csak úgy a messziből a fogadoorajara, mert egyáltalán nem biztos, hogy tényleg ott lesz. A TO-nak jeleznem mielőbb a problémát. Ha ettől ódzkodsz, írnek annak a tanszéknek a titkárságára, ahova az adott oktató tartozik.
2022. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

A tanulmányi hivatalt hívd fel, ott kérdezz rá, mi van.

Az is elöfordulhat, hogy az illetö beteg, nem doglozik már ott, stb, de az is lehetséges, hogy megváltozott az email-címe, vagy a te leveleid a spamba kerülnek valamiért (pl. nem megfelelö email-cím).

Egyébként a helyedben ELÖSZÖR mindenképpen megkerestem volna személyesen, így elég furcsa, amit akarsz. Meg az sem kizárt, hogy nincs elég ideje.

2022. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Semmi baja nincs a tanárnak. Ismeretlenül ráírtam egy hallgatóra, (sajnos már nem ismerem azokat az embereket, akikkel együtt járok, mert sokat voltam passzív féléven) aki szintén felvette az órát és ez a tanár normálisan tartja az órákat.
2022. szept. 27. 08:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer mentem be fogadóórára, jeleztem is neki hogy megyek, de nem volt bent. 2 órát várakoztatott, majd egy másik tanar közölte hogy nem fog már bejönni ez a f4xxfej.

Tehát nem mennél be. Írnék a tanulmányi osztálynak, vagy a dékáni hivatalba

2022. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Ne a tanár után kémkedj, hanem menj be hozzá, mutatkozzál be, mondd el, miért nem tudsz bejárni és miért szeretnéd megkérni, hogy online adjon segítséget. Ugyanis neki nem feladata emailban tanítani, ez szivesség részéröl. Olyan valakinek nem feltétlen akar segíteni, aki arra sem veszi a fáradságot, hogy egyszer megkeresse, és bemutatkozzon.

Meg az sem kizárt, hogy tényleg a spam-mappába kerülnek a leveleid.

2022. szept. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már bemutatkoztam neki és elmondtam a helyzetemet, tud rólam, mert egyszer válaszolt és amúgy is értesíti őt a tanulmányi osztály, ha van egy különleges jogosultságokkal bíró hallgató, mert magamtól csak úgy látatlanban bármit allíthatnék! Ez a válasz szeptember elején volt, azóta nem írt.
2022. szept. 27. 08:20
 9/12 A kérdező kommentje:
És nem kémkedek, hanem információt gyűjtök, pont a fent említett kérdések miatt, hogy lehet beteg a tanár és más helyettesíti.
2022. szept. 27. 08:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj a tanszéki adminisztrátornak, hogy tolmácsolja neki az üzenetedet.
2022. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!