Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem válaszol az emailjeimre...

Nem válaszol az emailjeimre az egyetemi tanárom, személyesen pedig nem találkozunk. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Dékáni engedélyt kaptam, hogy nem kell előadásokat és gyakorlatokat látogatom. Egy tárgyam van hátra, utána már záróvizsga. Ha bukom ezt a tárgyat, kirúgnak egyetemről, és fizetnem kell.


Az lenne a problémám, hogy ehhez az egy tárgyhoz a tanár által megjelölt elérhetőségeiből már az összesen próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Egyszer válaszolt is, viszont azóta se kép, se hang, szóval az sem lehetséges, hogy félrecímeztem a leveleimet. Augusztus közepe óta próbálkozom ezzel körülbelül 10 emailt kiküldtem. Valószínűleg szimplán csak nem érdeklem. Ti mit tennétek a helyemben? Fogadóóráján kivennétek egy nap szabit és felutaznátok az egyetemre, (nekem ez 600km oda-vissza) vagy írnátok a TO-nak? Nem akarom kihúzni a gyufát sem, mert a fentiek miatt ki vagyok neki szolgáltatva.


2022. szept. 27. 07:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
TO vagy az adott tanszék. Nekik írj ezzel a problémával, hogy próbálod elérni, nem megy, messze laksz, mennél fogadóórára, de csak ha tuti ott lesz, kéred segítsenek, rajtuk keresztül szeretnél egy olyan időpontot vagy kontaktot kapni, ahol tutira eléred a tabárt.
2022. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. szept. 27. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!