Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz manapság a jogosítvány...

Nehéz manapság a jogosítvány megszerzése? Mert állítólag nehezebb mint régen.

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem nehezebb, nem tudom mit értesz régen alatt, de 50 évvel ezelőtt biztos könnyebb volt, mert autó is alig szaladgált az utakon.
2022. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenki azt fújja hogy milyen nehéz a kresz de én a műszaki dolgokat is pikk pakk megtanultam nő létemre akkor nem hiszem hogy a kresz nehézséget okozna. Csak nem értem miért mondja mindenki hogy nagyon nehéz.
2022. szept. 29. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nő létemre mondom, hogy nem nehéz, de persze tanulni kell és jó oktatót kell választani a vezetéshez.
2022. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

XDDDDDD

Szerinted nehéz? Átlag embereknek van kitalálva, semmi nehézség nincs benne, én anno mikor csináltam pár éve csak átnyomkodtam online az anyagot azt kész XD Kérdéseket sem olvastam végig vizsgán mert mindegyik egyértelmű volt + emlékezet.


Egyébként ami a sima "KRESZ"-ben van azt nem nevezném műszaki dolgoknak, igazából semmi.

2022. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem nehéz a kresz. A forgalmi nehezebb. Komolyabb csomópontok, több autó, bicaj, roller az utakon... Oda kell figyelni. Nagyon sokan buknak meg egyirányú utcákban, mert jobbrol mennek balra a végén. Pedig mindenki tudja a szabályt, csak amikor befordulnak az utcába, nem nézik meg a táblákat. Tehát csak oda kell figyelni.
2022. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!