Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítónő tökönrúgta a kisfiút....

Tanítónő tökönrúgta a kisfiút. Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert még csak ki se rúgták. Én mindig azt mondom, hogy a tanár mércéje mindig a diák, szóval lehet szidni azokat a csúnya diákokat, de nem véletlen, hogy X tanárral "csúnyák", míg Y tanárral semmi bajuk. Ezt azért érdemes átgondolni.


Szerintetek nem kéne azonnal kirúgni az ilyet? Ez valóban tanár (tanító)?


2010. szept. 26. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
arról kéne beszélni MIÉRT tette amit tett.
2010. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Persze, hogy tökönrúgta, mert a kis 12 éves kokszos a szertárban meg akarta erőszakolni! Diák az ilyen? Szerintem kasztrálni kellene mindet!
2010. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
oké, hát ugyan arról beszélünk ...
2010. szept. 26. 19:07
 4/20 A kérdező kommentje:

19:07

de hülye vagy hallod, már bocsi ... én is tanítok gimiben, és velem is szeretnek néha szórakozni, de azért tudod van ám olyan kollega is, aki meg be se mer menni órára, mert a negyedikes fiúk megfenyegették, hogy az ablakon teszik ki, ha be mer menni órára-. Na és ott ül sírva a tanáriban. Érdekes, én meg ugyan ezekkel a fiúkkal tök jóban vagyok. Akkor hogy is van ez? Engem miért nem akarnak megfenyegetni? Mégis csak a tanárban lehet valami, nem?

2010. szept. 26. 19:09
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
nem vagyok tanár, de úgy tudom, ilyen esetekre létezik fegyelmi eljárás, a hülyegyerekeket vágják ki a suliból (már elnézést)
2010. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ja, a válaszom 19:09-nek ment
2010. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a tanárban is van valami legtöbbször.
2010. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintetek nem kéne azonnal kirúgni az ilyet?"


A kérdésem az ha te tanár vagy nem veszed észre hogy az a kis szemét hazudik, és a szemét anyja még lovat ad alája? Ugyanis mit mondott a trógerke? Ő soha semmit nem csinált amiért fegyelmezni kellett volna! Kivéve hogy rendszeresen veri a tanárnő gyerekét. Ugyanis ezért szakadt el a cérna.És nem tökön rúgta mert azon nincs lilás folt és az nagyon fáj ám ha nem tudnád!

2010. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én diák vagyok és undorító, ahogy a mai fiatalok viselkednek. A tanárok meg sem védhetik magukat, mert egy szót szól és rúgnák ki...

Az a tanár, aki meg elsírja magát biztos nem szigorú, csak érzik rajta, hogy gyenge és mocsok módon szétszedik idegileg! Ez megy nálunk is, ha nem domináns egy tanár, akkor csesztetik, nem egy tanárom elment, mert cs.sztetik, és nem figyelnek órán, hanem üvöltöznek, kötözködnek, sorolhatnám napestig! Csak azzal nem merik megtenni, aki fel tud lépni ellenük, hogy ne ilyen mocsadékok legyenek, de abból meg kevés van!

2010. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, teljesen rendben. Van aki még 3. os kisfiú, de már 16 éves. És ha nekiment a tanárjának ki kellene rugni az országból is.
2010. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!