Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bérpótló juttatás mellett...

Bérpótló juttatás mellett milyen közmunkára közvetíthetnek ki? Tanítónő vagyok, de már sajnos egy jó ideje munkanélküli. Ma telefonáltak, hogy holnap közmunka végett menjek be. Mire számíthatok? ( fél havi juttatást kaptam eddig )

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármire.
2011. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valóban bármi lehet.Szemétszedéstől kezdve akár még a tanításig is.Majd írd meg, hogy mi lett!
2011. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kíváncsi leszek én is, de szerintem parkgondozás lesz
2011. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg bármire. Sajnos a diplomásokat nem tudják a végzettségüknek megfelelő munkákra kiközvetíteni. Virágültetés, szemétszedés, fűnyírás söprögetés, park rendberakás stb.


Amúgy hallottam hogy be lehet számíttatni talán idősgondozást vagy bizonyos háztartásbeli tevékenységet is, de ennek kérdezz utána, mert már nem emlékszem, hogy pontosan hogy, meg lehet, hogy nem is fogadják el akármelyik településen, de egy próbát megér...

2011. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Remélem azért nem kell szemetet szednem! :( Majd megírom mi volt.
2011. aug. 18. 21:56
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az egyik iskolába kell mennem a könyvtárba 2 hónapon át, havi nettó 40Ft-ért.

Nem rossz,de fizetésben elég kevés, ráadásul nagyon messze van tőlünk az iskola, szóval annyi marad meg szinte, mint amennyi a bérpótló juttatás.

A meló amúgy elég jó, de összességében nem jövök ki jobban vele sajnos :(

2011. aug. 19. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos nem tehetsz mást, el kell fogadnod, különben "kiesel" a rendszerből. De a pozitívum a dologban, hogy iskolában leszel, olvashatsz is, és legalább nem kell a tűző napon a gazat gyomlálnod.

Sikeres álláskeresést, addig is jó munkát!!!

2011. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez legalább nagyjából megfelel a végzettségednek.Igen, a fizetés csak ennyi.De az idén dolgoznod kell 30 napot ahhoz, hogy jövőre is kaphasd az ellátást.Meg így a TB-d is rendezve lesz, nem kell külön fizetned.
2011. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!